TARİHÇE

FFirmamız hayvancılık sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından 2013 yılında kurulmuştur.Hedefimiz, Yem ve Yem katkıları sektöründe Türk hayvancılığına büyük hizmetler veren, kalite çıtasını her zaman yüksek tutarak tüm sektörde takip edilen lider firma olarak tanınacak bir marka olmaktır.Bize göre bu liderlik, çevre bilincine sahip, yasalara saygılı, teknoloji ve yenilikte önder olmaktan geçmektedir.İnsan ve hayvan sağlığında güvenilirlik ve izlenebilirlik vazgeçilmez kimliğimizdir.

Müşteri ihtiyaçlarına uygun, yüksek kalitede ürünler üretmek ve tedarik etmek birinci önceliğimizdir. Bunu gerçekleştirmenin yönteminin kaliteli ürün tedariğinden geçtiğine inanmaktayız. Bu nedenle tedarikçi seçimimizde çok özenli davranıyor, onlarla yakın bir işortaklığı anlayışında hareket ediyoruz.

Bu misyonu gerçekleştirmek için; iyi eğitilmiş, seçilmiş, kişisel gelişime açık, müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlara ihtiyacımız olduğunun farkında olarak hareket etmekteyiz

Şirketimiz, öncelikle, hayvansal ürünlerden oluşan gıda maddelerini tüketen insanlara karşı sorumluluk bilincindedir.Bu sorumluluğumuzu, dünyadaki yem teknoloji ve hayvan sağlığı konularındaki gelişmeleri takip edip müşterilerimize sunarak, ulusal ve uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun hareket ederek gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

Şirketimiz, müşteri ve çalışan memnuniyeti sürekliliğini ilke edinmiştir. Bunun devamlılığı için, sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip etmekle yükümlüdür.

MARKALARIMIZ