HAKKIMIZDA

HASYALÇIN Dış Ticaret ve Gıda Paz. San. Ltd. Şti. Sadettin ve Mehmet YALÇIN kardeşler tarafından kurulmuş olup temelleri 1980'li yıllara dayanmaktadır. 1980'li yıllarda Muşta ticaret başlayan aile,bilgi ve birikimlerini günümüze kadar kesintisiz ticari hayatın içinde kalarak hep artan performans ve azimle günümüze kadar başrı ile getirmiştir.

 

Firma halen G.Antep Göllüce mevkiinde 2.000 metre kare kapalı alanda. bakliyat işleme,paketleme ve bitkisel sıvı yağ dolumun da HASYALÇIN VE HASCAN markaları ile faaliyet göstermektedir.Ayrıca baharat ve kuruyemiş sahalarında gelen talepler doğrultusunda tedarikçi pozisyonu ile dış ticaret sahasında da aktif durumda çalışmalarına devam etmektedir.

 

HASYALÇIN markalı bakliyat ürünleri,HASCAN markalı bitkisel sıvı yağları,Sadettin YALÇIN ve ekibinin çeyrek asırlık deneyimiyle,lezzet ve standart özelliği değişmeyen yörelerden tedarik edilmekte ve itina ile işlenmektedir Gıda sektöründe HASYALÇIN'ı farklı kılan en önemli özellik ise bilgi birikimi, deneyimi ve her kademede işin başında olmasıdır.

 

HASYALÇIN,her zaman gıda güvenliğine de damak tadına uygun;çabuk pişen, daha fazla artımlı lezzette, besleyici ve daima en kaliteli ürünleri bilinçli ve çağdaş tüketiisine sunma çabası içindedir.

 

HASYALÇIN'da tüm süreçlerde, gıda mühendisinin kesintisiz denetiminde ISO 22000 Gıda kalite yönetim programı uygulamaktadır.NASA tarafından da "Sıfır Hatalı Astronot Yiyeceği" üretmekte kullanılan, ISO 22000 gıda güvenliği sağlamada etkili bir standart olup bakliyat paketlemesinde ve bitkisel yağ 
dolumunda taviz verilmeden uygulanmaktadır.

 

Müşteri memnuyetini ön planda tutup en üstün kaliteyi,en uygun fiyatla ve zamanında teslim etmeyi ilke edinen HASYALÇIN , hem sahip olduğu kalite güvence belgelerinin, hem de hizmet verdiği tüm toptan ve perakende satış noktalarının, ayrıca tüketicilerin kendisine yüklediği sorumluluğun bilincindedir.İç ve dış piyasalarda ürün satışlarındaki sürekli artış.HASYALÇIN'ın çeyrek asırlık yüksek performansı, iş ahlakı ve alt yapısının sağlamlığı sonuudur.

MARKALARIMIZ