BAŞKANIN MESAJI

Gıda sektörüne giriş yaptığımızda sağlığa ,kaliteye, hijyene, uzun raf ömrüne sahip ürünlere önem verdik. Ürettiğimiz her üründe, yaptığımız her işte insana dair; insana faydalı olmayacağına inandığımız hiçbir ürün üretmedik ve hiçbir projeye imza atmadık. Rekabette kaliteyi ön plana çıkarmaya gayret gösterdik fakat sağlıktan asla ödün vermedik.  Beraber çalıştığımız tüm arkadaşlarımızı birer iş ortağımız olarak gördük ve çalışma haklarını korumaya gayret gösterdik.

 

Üretmiş olduğumuz tüm ürünlerde, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda  şeffaf olduk bu bağlamda bilgiyi paylaşmaktan kesinlikle kaçınmadık. 

 

Toplumun hukukuna ve kamu değerlerine bağlı kalmaya özen gösterdik.  Ürünlerimizin ulaştığı tüm bölgelerde din dil ırk ayrımı gözetmeksizin insani değerlerine bağlı kalmaya gayret ettik ve etmeye devam ediyoruz.

 

Bilgi birikimimizi paylaşmanın bir kazanç olduğuna inanarak yola çıktık. Ülkemizde  bulunan tüm girişimcilerin başarı ve yararlı faaliyetlerinin insanımızın ve ülkemizin çıtasını daha yukarılara taşıyacağına inanıyor ve bunun bütün toplumumuza faydası olacağına inanıyoruz.

 

Ürünlerimizi piyasaya sunarken veya yeni ürün planlaması yaparken, toplumsal ihtiyaçları, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını dikkate alıyor ve daima sağlıklı , faydalı ürünler olmasına geyret ediyoruz.  Teknoloji çağında bulunduğumuzun farkındayı ve modern dünyanın gereklerini dikkatle takip ediyor fakat bununa yanında geleneklerimizden taviz vermiyoruz.

 

Müşterilere misafir ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizler, aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz

MARKALARIMIZ